Grey

Lakštinis lukštas arba dažnai specialistų neteisingai vadinamas „dirbtiniu“, „sintetiniu“ arba „perdirbtu“ lukštu. Turime patirties, jog žmonės dažnai neteisingai apibūdina šį lukštą, nes tiksliai nežino, kaip šis lakštinis lukštas gaminamas. Visų pirma, šis medžio lukštas yra gaminamas iš medžio rąstų, todėl tai nėra kažkas, ko gamtoje nėra arba, kitaip tariant, dirbtinai sukurta. Gamybai naudojamos greitai augančios ir mažai defektų turinčios trys medžio rūšys: tuopa, ayous ir liepa. Rąstai yra išlukštenami, sukertami lakštais pagal standartinius matmenis, vėliau specialiose talpose dažomi skirtingomis spalvomis, klijuojami vienas su kitu į vientisus blokus ir supjaunami plonais lakštais. Šis lakštinis lukštas rekomenduojamas tiems klientams, kurie nori lukšto be medžiui būdingų defektų, su pastovia tekstūra bei spalva.

UAB „Vegtomas“ atstovauja garsiausią pasaulyje italų gamintoją ALPI, kurio specializacija - lakštinis lukštas. Šiuo metu kompanija stipriai patobulino gamybos technologijas ir lakštinis lukštas praktiškai atrodo taip pat kaip natūralus medienos lukštas. Įvairių, originalių dizainų gausa šis gamintojas jau seniai pralenkė artimiausius konkurentus, negana to, kompanija kasmet pristato vis naujus naujus dizainus, kolekcijas.
Daugiau informacijos apie ALPI produktus, tarp kurių ir lakštinis lukštas, galite rasti paspaudę šią nuorodą: http://www.alpi.it/en/collezioni-all.php

Klientams, siekiantiems taupyti, pristatome ekonominės klasės lakštinio lukšto versiją, kuri šiek tiek nusileidžia kokybe ir savo savybėmis, tačiau yra pigesnė. Bendradarbiaujame su vienu iš pirmaujančių lakštinio lukšto gamintojų Kinijoje.