Apie mus

UAB ,,VEGTOMAS” nuo 2002 metų prekiauja drožtiniu lukštu (specialistų dažnai vadinamo " faneruotė ") pagamintu iš įvairiose Pasaulio vietose augančių medžių rūšių. Pas mus visuomet rasite virš 40 skirtingų medžio rūšių drožtinio lukšto. Tam tikras medžio rūšis rasite išskirtinai tik pas mus. Sandėliuose Kaune ir Vilniuje palaikome iki 200megzotiškų medžio rūšių lukšto ir didesnius kiekius tradicinių rūšių, tokių kaip ąžuolas ir uosis, lukšto. Taip pat priimami užsakymai įvairiai pjautinei medienai bei lukštui, kurio nėra pas mus sandėlyje, taip pat ir įvairių medžių rušių lukštui pagaminto iš šaknies ar gumbų.

UAB ,,VEGTOMAS” atstovauja aukštos kokybės lakštinio lukšto italų gamintoją ALPI S.p.A.. Kompanijoje ALPI kuriamos medžio struktūros atkartoja rečiausius gamtoje sutinkamus medžius ir jų šaknis. Kiekvienais metais koncernas pristato subtilių spalvinių derinių kolekcijas, kurias, atsižvelgiant į pasaulinės mados tendencijas, kuria profesionalūs dizaineriai. Naujausią katalogą rasite šiuo internetiniu adresu: https://www.alpi.it/en/products

Nuo 2023 m. UAB “VEGTOMAS” perima visas LAMINart atstovavimo teises Lietuvoje ir pradeda tiekti įžymių firmų, HPL’us bei HPL kompaktus. Medžiagos skirtos baldų gamybai ir interjero apdailai.